Aktualności

Targi Kids’ Time w Kielcach 20-22.02.2019

Jak co roku, zapraszamy do odwiedzenia nas na naszym stoisku, Hala E-31, gdzie zaprezentujemy nowości 2018 roku oraz bestsellery Plan Toys, Crocodile Creek, Goki, Rubbabu, Tiger Tribe oraz Rubens Barn.

Miła atmosfera oraz pyszna kawa sprzyjają dobrym transakcjom handlowym. Zapraszamy bardzo serdecznie!

Kontraktacje #4 wrzesien 2017

Zapraszamy do odwiedzenia nas na naszym stoisku, Hala E-31, gdzie zaprezentujemy nowe produkty marek których jesteśmy dystrybutorem oraz nowe marki – Rubens Barn oraz Tiger Tribe, które dopiero od 2017 są w naszej ofercie. Miła atmosfera oraz pyszna kawa sprzyjają dobrym transakcjom handlowym. Zapraszamy bardzo serdecznie!

Kontraktacje #3 wrzesien 2016
Targi Kid’s Time w Kielcach 25-27.02.2016

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili na naszymi stoisku w Kielcach. Zaprezentowaliśmy w tym roku m.in. naszą nową markę, które zostaliśmy dystrybutorem w Polsce – Crocodile Creek.

Dziękujemy wszystkim Państwu za docenienie nas oraz oddanie na nas głosu w Plebiscycie Branży Dziecięcej na Handlowca oraz Firmę Roku.

Ola Małolepszy zajęła II miejsce w kategorii Handlowca Roku.

A nasza firma Smartoys sp. z o.o. sp.k. zajęła III miejscce w kategorii Firma Roku – Zabawki.

Zmiana siedziby

Przeprowadzamy się! Od dzisiaj zapraszamy wszystkich do naszej nowej lokalizacji. Jesteśmy nadal na Ursynowie w Warszawie, ale od dzisiaj mamy cały nasz magazyn w jednym miejscu. Dzięki temu, jak tylko uporamy się z przeprowadzką, będziemy szybciej i lepiej realizować zamówienia.

Zapraszamy do odwiedzenia nas! Nasz nowy adres:

Smartoys Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Dembowskiego 17A
02-784 Warszawa

Oto nasz nowy showroom. W sklepie Drewniaczek znajdziecie Państwo naszą pełną ofertę. Sklep pełni rolę showroomu Smartoys, gdzie można zobaczyć pełną ekspozycję naszej oferty. Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Kontraktacje #2 wrzesien 2015
Firma Roku w kategorii Zabawki wg plebiscytu Branży Dziecięcej 2014

Dziękujemy wszystkim Gościom za odwiedzenie naszego stoiska na targach Kids’ Time w Kielcach. Dziękujemy również za oddane przez Państwa głosy, dzięki którym zostaliśmy zakwalifikowani do finału ogólnopolskiego plebiscytu Branży Dziecięcej 2014 w kategorii Firma Roku – Zabawki. 

Targi Kids’ Time w Kielcach 26-28 lutego 2015

Zapraszamy na nasze stoisko na targach Kids’ Time w Kielcach, które odbędą się 26-28 lutego 2015 roku. Znajdą nas Państwo na stoisku E-26. Prezentację produktów wraz z nowościami na rok 2015 połączymy z kontraktacjami, na których oferujemy specjalne rabaty targowe.

pixel