Tiger Tribe

( ilość produktów: 56 )

Tiger Tribe - Smartoys - Wyłączny dystrybutor

Tiger Tribe powstało w 2007 roku w garażu domu rodziców dwóch małych tygrysów. Ich wizją było zaprojektowanie prezentów i zabawek dla dzieci, które byłyby kreatywne, angażujące i niedrogie. Chcieli stworzyć produkty, w które bawią się ich własne dzieci, które wykorzystałyby wyobraźnię i poczucie humoru. Twórcy Tiger tribe są rodzicami prowadzącymi intensywne życie, dlatego ważna była dla nich możliwość łatwego transportu zabawek, aby zwiększyć wykorzystanie zabawki także poza domem.
Tiger tribe wyszło z garażu, a ich zespół powiększył się do 16 osób. Wszystkie ich produkty są zaprojektowane w Australii.

Smartoys jest w Polsce wyłącznym dystrybutorem marki Tiger Tribe.

Tiger Tribe tworzy zestawy kreatywne i zabawki dla dzieci, które pomagają oderwać dzieci i zachęcić do twórczej zabawy. Opakowania zabawek Tiger Tribe są nie tylko pięknie zilutrowane, ale także bardzo praktyczne - pomagają uczynić rzeczy przenośnymi i wygodnymi.

Tiger Tribe tworzy kompaktowe i przenośne zestawy kreatywne, idealne do zabawy w kawiarni i podróży. Kompaktowy na tyle, aby wrzucić do torebki mamy, plecaka rodzinnego, podręcznego lub dziecięcego. Przenośny - wszystko, czego potrzebujesz do wykonania czynności znajduje się w zamkniętym pudełku (aby nic się nie zgubiło).

Każdy produkt Tiger Tribe został zaprojektowany, aby spełnić wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa dla dzieci. Zabawki Tiger Tribe podlegają najbardziej rygorystycznym testom bezpieczeństwa produktów. Testy te obejmują: ASTM, EN71 i REACH.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel