Tiger Tribe

( ilość produktów: 81 )

Tiger Tribe - Smartoys - Wyłączny dystrybutor

Tiger Tribe tworzy zestawy kreatywne i zabawki dla dzieci, które pomagają oderwać dzieci i zachęcić do twórczej zabawy. Opakowania zabawek Tiger Tribe są nie tylko pięknie zilutrowane, ale także bardzo praktyczne - pomagają uczynić rzeczy przenośnymi i wygodnymi.

Tiger Tribe tworzy kompaktowe i przenośne zestawy kreatywne, idealne do zabawy w kawiarni i podróży. Kompaktowy na tyle, aby wrzucić do torebki mamy, plecaka rodzinnego, podręcznego lub dziecięcego. Przenośny - wszystko, czego potrzebujesz do wykonania czynności znajduje się w zamkniętym pudełku (aby nic się nie zgubiło).

Smartoys jest w Polsce wyłącznym dystrybutorem marki Tiger Tribe.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel